zawartość strony Złoto i brąz naszych uczniów w finale wojewódzkim gimnazjady w lekkiej atletyce!


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaZłoto i brąz naszych uczniów w finale wojewódzkim gimnazjady w lekkiej atletyce!

24 maja 2016 roku w Chojnicach odbył się finał wojewódzki gimnazjady w lekkiej atletyce. Z naszego gimnazjum na te zawody zakwalifikowało się troje zawodników:

Laura Cieslik z klasy 1b, Jakub Giedrewicz z klasy 2d i Bartłomiej Krefta z klasy 2e. Uczniowie uzyskali bardzo dobre rezultaty. Jakub Giedrewicz zdobył złoty medal i tytuł mistrza wojewódzkiego w pchnięciu kulą z wynikiem 13,41; natomiast Laura w skoku w dal wywalczyła brązowy medal z wynikiem 4,83cm. W skoku wzwyż Bartek Krefta osiągnął rezultat 155cm.


Kwalifikacje do finału wojewódzkiego nasi uczniowie musieli sobie wywalczyć startując w zawodach lekkoatletycznych w Białogardzie, Chojnicach i Gdańsku. Na tych zawodach bili swoje rekordy życiowe i rekordy szkoły: LAURA CIESLIK W SKOKU W DAL 5,24; w biegu na 300 m 42,55 i 100 m 13,34s; Bartek Krefta 160cm w skoku wzwyż, a Jakub Giedrewicz w pchnięciu kulą w kategorii młodzików 13.71 – co daje 4 miejsce w kraju! Gratulujemy sukcesów.

Nauczyciele w-f