zawartość strony Wspaniałe wyniki naszych gimnazjalistów na Halowym Mityngu LA ,,Obudź się na wiosnę”


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaWspaniałe wyniki naszych gimnazjalistów 
na Halowym Mityngu LA
,,Obudź się na wiosnę”

12 marca 2016 roku odbył się Halowy Mityng Lekkoatletyczny "Obudź się na wiosnę" dla uczniów szkół gimnazjalnych, w którym wystartowało 118 uczniów. Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie naszego gimnazjum.

Dziewczęta: W konkurencji skok w dal I miejsce z wynikiem - 5,12m (najlepszy w Polsce wynik w roczniku 2002 !!! i rekordem życiowym) zajęła Laura Cieslik uczennica klasy 1b.

Laura zdobyła także I miejsce w biegu na 60m z rezultatem 8,62s. W skoku w dal III miejsce zajęła Julia Bartosik z klasy 1c z wynikiem 4,20m. W konkurencji pchnięcia kulą Adriana Wysocka z klasy 2b uplasowała się na II miejscu z wynikiem 8,81. Konkurencję w skoku wzwyż wygrała Julia Wójtowicz z klasy 3c pokonując poprzeczkę na wysokości 135 cm, natomiast Klaudia Gwóźdź z klasy 2b z wynikiem 125 cm i swoim rekordem życiowym zajęła III miejsce. W biegu na 600m Agata Czupajło z klasy 3b ukończyła bieg na II miejscu.

Chłopcy: Najlepszy w konkursie pchnięcia kulą okazał się Jakub Giedrewicz z klasy 2c, który wynikiem 12,89 pokonał wszystkich zawodników. W biegu na 60 m II miejsce zajął Jakub Knuth kl.2d z czasem 7,66. Konkurencje skoku w dal wygrał Kacper Zdrażewski z kl.2b wynikiem 5,27 a w skoku wzwyż Bartek Krefta z kl.2e pokonał poprzeczkę na wysokości 150 cm. Gratulujemy sukcesów!!! W klasyfikacji zespołowej Gimnazjum 6 zajęło III miejsce.

 Nauczyciele w-f