zawartość strony INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela



INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE


I miejsce – dziewczęta

III miejsce – chłopcy



13 maja 2013 roku na stadionie 650 – lecia odbyły się ostatnie zawody sportowe rozgrywane
w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2012/2013. Wspaniale zaprezentowały się uczennice naszego gimnazjum zdobywając w punktacji łącznej zdecydowanie I miejsce.
Na ten wspólny sukces dziewczęta zapracowały swoimi indywidualnymi wynikami sportowymi:

100m – III miejsce Małgorzata Trawczyńska – 13,79

XI Alicja Nowicka – 14,95, XVIII Oliwia Kostrubiec – 16,44

300m – IV miejsce Marcelina Budnicka – 50,60

VI Angelika Chruściel – 51,34, IX Sandra Żołyńska – 53,56

600m – II miejsce Aleksndra Chyła – 1;55,83

IV miejsce Weronika Szewczyk – 2;02,10

VIII Aleksandra Wiśniewska – 2,04,70

1000m – I miejsce Adriana Koperkiewicz – 3;33,99

II miejsce Klaudia Domaros – 3;43;05

XII Klamila Płodzień – 4;13,10

Skok w dal – I miejsce Małgorzata Bogacka – 4,50

II miejsce Nikola Nowak – 4,23

VIII Aleksandra Brzeska – 4,00

Skok wzwyż – VII Katarzyna Janc – 125

IX Barbara Kasprowicz – 120 i XI Olympia Karragianis – 120

Kula – III miejsce Kamila Kaczanowska – 9,56

IV miejsce Monika Siwiec – 9,31

V miejsce Karolina Jedlińska – 8,66

Oszczep – IV miejsce Małgorzata Bogacka – 32,71

V miejsce Kamila Kaczanowska – 30,59

XIII Anna Ślusarczyk – 20,90

Sztafeta 4x100m – II miejsce z czasem 57,82 w składzie: Nikola Nowak, Katarzyna Janc, Barbara Kasprowicz, Małgorzata Trawczyńska.


Chłopcy z naszego gimnazjum zajęli III miejsce ulegając zawodnikom z SMS i przegrywając II miejsce zaledwie 3 punktami z Gimnazjum Nr 4. Na sukces III miejsca na podium złożyły się indywidualne wyniki w poszczególnych dyscyplinach lekkoatletycznych. I tak:

100m – V miejsce Adrian Gemza – 12,34

X Piotr Antonowski – 12,62 XII Norbert Skrzyniarz – 12,86

300m – III miejsce Łukasz Bąk – 41,86

XI Michał Kobyłecki – 43,18 XIII Michał Kuczerowski – 45,18

1000m – VI miejsce Piotr Kozłowski – 3;12,79

IX Michał Płończak – 13;19,39 XIII – Mateusz Rojek – 3;30,20

2000m – V miejsce Marcin Wysocki – 7;16,96

VI miejsce Maciej Krzysztofowicz – 7;20,67 X Mateusz Komajda – 7;48,72

Skok w dal – IX miejsce Norbert Skrzyniarz – 4,89 XV Michał Kobyłecki – 4,54

XIX Piotr powideł – 4,32

Skok wzwyż – VI miejsce Piotr Powideł – 160 VII Kacper Moraczyński – 155

Kula – VI miejsce Łukasz Aleksandrowicz – 9,72 VIII Adrian Gemza – 9,46

X Jakub Młyński – 9,30



Oszczep – V miejsce Łukasz Aleksandrowicz – 34,52

XV Seweryn Długosz – 28,92 XX Kamil Kaczmarkiewicz – 24,55

Sztafeta 4x100m – II miejsce z czasem 50,93 w składzie: Norbert Skrzyniarz, Adrian Gemza, Brajan Nowakowski, Piotr Antonowski.

Gratulujemy wspaniałych wyników sportowych!!!