zawartość strony Nocny Rajd "Mikołajek" - listopad 2012 rok


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela
Rajd Nocny "Mikołajek" w Lasku PółnocnymW sobotę 10 listopada 2012 roku odbył się Rajd Nocny "Mikołajek" w Lasku Północnym zorganizowany przez PTTK o/w Słupsku. Do reprezentowania naszej szkoły zgłosiły się Ala Wolska, Monika Choszcz i Krystian Andrzejewski z kl 1 a.Najwytrwalszym, odważnym, nocnym piechurem okazał się Krystian. W sumie w rajdzie wzięło udział ponad 500 osób: dzieci, młodzieży, dorosłych, turystów indywidualnych i grup zorganizowanych.Dopisała pogoda: było wyjątkowo ciepło jak na listopad. Nocą w lesie trzeba bardzo uważać, dlatego wszyscy mieli latarki i pomagali sobie nawzajem. W czasie rajdu spotkaliśmy naszą absolwentkę Ewelinę Wilkos(studentkę Akademii Pomorskiej), która pozując do zdjęć przesyła pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Na zakończenie imprezy było wielkie, wielkie ognisko na kilkaset smacznych kiełbasek!!! W rajdzie uczestniczyła i robiła nocne zdjęcia Danuta Narożna.

Zapraszam serdecznie za rok na kolejny nocny spacer!