zawartość strony Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Słupska - wrzesień 2006 rok


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela




Zawody o  Puchar Prezydenta Miasta Słupska


27 września 2006 roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych organizowanych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. Zawodnicy startowali
w następujących konkurencjach: biegach na 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, 2000 m, konkurencjach technicznych: skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem
i sztafetach 4 x 100m.
    Dziewczęta:
  • Cheba Marlena - bieg na 100 m - 13.80s
  • Szewczyk Beata - bieg na 100 m - 17.20s kontuzja w czasie biegu
  • Hubisz Marlena - bieg na 300 m - 50,64 s
  • Podlewska Hania - bieg na 600 m - 2,00.6
  • Pietrzak Iza - bieg na 600 m - 2,02
  • Falkowska Marta - bieg na 600 m - 2,06
  • Dudzińska Marlena - skok w dal - 1,15 m
  • Sroczyńska Ania - skok w dal - 3,66 m bieg na 100 m - 15.00 s
  • Pietrzak Iza - skok w dal - 3,87 m
  • Słojka Ola - pchnięcie kulą - 8, 32 m

Sztafeta z czasem 59,60 zajęła VII miejsce

Opiekun: mgr Julita ŚLUSARCZYK


    Punktacja drużynowa dziewcząt - II Rzut Ligi Gimnazjalnej
  • Gimnazjum 1 Słupsk - 61
  • Gimnazjum 5 Słupsk - 52
  • Gimnazjum Ustka - 52
  • Gimnazjum 4 Słupsk - 45
  • Gimnazjum 2 Słupsk - 40
  • Gimnazjum Kołczygłowy - 35
  • Gimnazjum Borzytuchom - 30
  • Gimnazjum 3 Słupsk - 30
  • Gimnazjum Główczyce - 25
  • Gimnazjum 6 Słupsk - 19
  • Gimnazjum Smołdzino 15
  • Gimnazjum 1 Bytów - 15
  • Gimnazjum Dębnica Kasz. - 13
  • Gimnazjum Redzikowo - 8
  • Gimnazjum 1 Bytów - 7
  • Gimnazjum Katolickie - 3

    Chłopcy:

    100 m

    Grela Tomasz 92 G6 Słupsk 13,70 - 1
    Dzierżawski Michał 93 G6 Słupsk 14,30 - 1
    Rudnik Sławomir 91 G6 Słupsk 13,80 - 1


    300 m

    Hordyniec Maciej 92 G6 Słupsk 46,97 - 1
    Rudnik Sławomir 91 G6 Słupsk 46,43 - 1
    Głuch Adam 93 G6 Słupsk 50,60 - 1


    1000 m

    Rudnik Jarosław 91 G6 Słupsk 3;13,4 - 1
    Czerniewski Tomasz 93 G6 Słupsk 3;44,6 - 1
    Orłowski Bartosz 91 G6 Słupsk 3;22,7 - 1



    Skok w dal

    Głuch Adam 93 G6 Słupsk 4,34 - 1
    Hordyniec Maciej 92 G6 Słupsk 4,77 - 1


    Pchnięcie kulą

    Brzeziński Igor 93 G6 Słupsk 8,50 - 1
    Kowal Mateusz G6 Słupsk 8,03 - 1

    4x100m
  • G Główczyce 48,80 - 9
  • G5 Słupsk 49,20 - 7
  • G Smołdzino 49,60 - 5
  • G Kołczygłowy 50,60 - 3
  • G3 Słupsk 51,70 - 3
  • G4 Słupsk 51,70 - 3
  • G1 Słupsk 52,50 - 2
  • G Katolickie 53,90 - 2
  • G6 Słupsk 55,00 - 2
  • G Redzikowo 56,30 - 2

    Punktacja drużynowa chłopców - II Rzut Ligi Gimnazjalnej
  • Gimnazjum 1 Słupsk - 69
  • Gimnazjum 5 Słupsk - 60
  • Gimnazjum Główczyce - 57
  • Gimnazjum 4 Słupsk - 42
  • Gimnazjum Smołdzino - 39
  • Gimnazjum 3 Słupsk - 29
  • Gimnazjum Kołczygłowy - 27
  • Gimnazjum 2 Bytów - 18
  • Gimnazjum Dębnica Kasz. - 18
  • Gimnazjum 6 Słupsk - 17
  • Gimnazjum 1 Bytów - 16
  • Gimnazjum Katolickie - 13
  • Gimnazjum Redzikowo - 12
  • Gimnazjum 2 Słupsk - 11
  • Gimnazjum Borzytuchom - 10
  • Gimnazjum Ustka - 5

Opiekun: mgr Paweł ROGALIŃSKI