zawartość strony Reprezentacja III LO w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych - maj 2006 rok


Reklama


Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela




Reprezentacja III  LO w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych




Dnia18.05.2006 r. reprezentacja III Liceum Ogólnokształcącego wzięła udział w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych. W ogólnej punktacji dziewczęta zajęły II miejsce zdobywają 61 punktów, natomiast chłopcy byli na miejscu V zdobywając 39 punktów. Dzięki takim wynikom III LO w ogólnej punktacji dziewcząt i chłopców zajęło III MIEJSCE. LEKKOATLETYKA - WYNIKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO


DZIEWCZĘTA -Opiekun mgr Małgorzata Zajda

100 m
II miejsce Kasia Połeć - 13.74 s REKORD SZKOŁY
XIII miejsce Renata Malinowska - 14.88 s

400 m
V miejsce Kamila Walińska - 68.58 s REKORD SZKOŁY
XI miejsce Aleksandra Marciniak - 73.57 s

800 m
IV miejsce Basia Ostrowska - 2.45.15 REKORD SZKOŁY
XI miejce Ewelina Dubinwska 2.54.10

SKOK W DAL
IV miejsce Agnieszka Orłowska - 4.62 m REKORD SZKOŁY
VI miejsce Renata Malinowska - 4.43 m

PCHNIĘCIE KULĄ
I miejsce Kasia Połeć - 9.97 m
IV miejsce Lidka Janta - Lipińska - 8.68 m

RZUT OSZCZEPEM
IV miejsce Lidka Janta - Lipińska - 27.57 m
XI miejsce Magda Okupniak - 21.27 m

SZTAFETA 4 * 400 m
I miejsce z wynikiem 4.42.30 REKORD SZKOŁY
W składzie: Marlena Flis, Edyta Rojek, Marta Tyszko, Kamila Walińska


CHŁOPCY - Opiekun mgr Artur Zawisza

100 m
III miejsce Mariusz Sztandera - 12.00 s s REKORD SZKOŁY
XIX miejsce Bartosz Kuligowski - 13.1 s

400 m
VIII miejsce Łukasz Początko - 58.45 s REKORD SZKOŁY
IX miejsce Paweł Drożdż - 58.71 s

1500 m
IX miejsce Maciej Kowalik - 4.49.88 s
XII miejsce Marcin Rzeszutko - 4,54 47 s

SKOK W DAL
XV miejsce - Prokop Tomasz - 5.08 m
XVIII miejsce - Mateusz Chwaliński - 5.02 m

SKOK WZWYŻ
III miejsce Tomasz Prokop - 173 cm

PCHNIĘCIE KULĄ
V miejsce Remigiusz Szewel - 12.21 m REKORD SZKOŁY
XIII miejsce Krystian Młoczyński - 11.12 m

RZUT OSZCZEPEM
II miejsce Remigiusz Szewel - 51.13 m REKORD SZKOŁY
VI Sławomir Marczewski - 43.30 m

SZTAFETA 4 * 100 m
VII miejsce z czasem 50.27 s REKORD SZKOŁY
SZTAFETA 4 * 400 m
V miejsce z czasem 3.54.8 REKORD SZKOŁY