Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaReklama
Reklama
XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny "MATMAN"

29 maja odbyło uroczyste podsumowanie XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Matman” z warsztatami informatycznymi w Potęgowie. Miło mi poinformować, iż laureatami konkursu zostali uczniowie naszego gimnazjum:

- Bartosz O (2d-2 miejsce),

- Jan M (2b-3 miejsce).

Chłopcy otrzymali upominki,  pamiątkowe puchary i symboliczne medale.

 Finalistami konkursu zostali również:

- Michał K (3c),

- Dawid S (3c),

- Mikołaj M (3e).

Oprócz dyplomów i medali otrzymali oni również nagrodę specjalną, czyli gwarantowane miejsce w wybranej klasie pierwszej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Lęborku.

 

Nasza szkoła wprowadziła do finału , aż 7 finalistów. Po zsumowaniu wyników naszych reprezentantów i porównaniu ich z innymi szkołami okazało się, że IV LO w Słupsku zajęło 1 miejsce w klasyfikacji generalnej szkół i otrzymaliśmy pamiątkowy puchar dla najlepszej, matematycznej szkoły!

 

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.