Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaReklama
Reklama
Sukces naszych gimnazjalistów w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

  25 maja w naszej szkole odbył się VII Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W konkursie wzięło udział 8 szkół z powiatu, wystawiając dwuosobowe drużyny.  Uczniowie prezentowali ciekawe miejsca lub wydarzenia, odgrywali scenki, odpowiadali na pytania z zakresu wiedzy krajoznawczej, a także zmagali się z zagadkami dotyczącymi wynalazków i wynalazców pochodzących z krajów DACHL. W jury konkursu zasiadły pani Mariola Smolińska, doktor Zakładu Filologii Germańskiej Akademii Pomorskiej oraz wicedyrektor IV LO Magdalena Kadziewicz. Tym bardziej niezmiernie miło nam poinformować, że Bartosz O i Agata M wywalczyli dla naszej szkoły III miejsce. Wielkie gratulacje! 
Sukces naszych gimnazjalistów w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

   25 maja w naszej szkole odbył się VII Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W konkursie wzięło udział 8 szkół z powiatu, wystawiając dwuosobowe drużyny. Uczniowie prezentowali ciekawe miejsca lub wydarzenia, odgrywali scenki, odpowiadali na pytania z zakresu wiedzy krajoznawczej, a także zmagali się z zagadkami dotyczącymi wynalazków i wynalazców pochodzących z krajów DACHL. W jury konkursu zasiadły pani Mariola Smolińska, doktor Zakładu Filologii Germańskiej Akademii Pomorskiej oraz wicedyrektor IV LO Magdalena Kadziewicz. Tym bardziej niezmiernie miło nam poinformować, że Bartosz Olechnowicz i Agata Michałek wywalczyli dla naszej szkoły III miejsce. Wielkie gratulacje!