Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaSUKCES W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "DRZEWA NASZEGO MIASTA"

Z radością zawiadamiam o kolejnym sukcesie artystycznym naszego ucznia Czarka Suwały z klasy III e gimnazjum. W miejskim konkursie pod patronatem Prezydenta Roberta Biedronia konkurowało kilkadziesiąt prac ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów. Jury oceniało wartość artystyczną, poprawną technikę, kreatywne spojrzenie oraz zgodność z tematem. Praca Czarka zajęła trzecie miejsce (stanął na podium jako jedyny gimnazjalista). Laureat otrzymał z rąk p. Marka Biernackiego nagrody książkowe a nasza szkoła wzbogaciła się o sadzonkę drzewa, która zostanie zasadzona na terenie placówki.

Serdeczne gratulacje!!!

 relacje w mediach:

http://www.slupsk.pl/wyniki-konkursu-drzewa-naszego-miasta-66442/

https://www.facebook.com/MiastoSlupsk/posts/1484688418253812

 

tekst i foto: E. Kleban