Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaReklama
Reklama


Akademia Apple


Klasa GRAFICZNA realizuje rozszerzoną Informatykę na podstawie innowacji pedagogicznej, która oparta jest na module graficznym Lokalnej Akademii Informatycznej (działającej do niedawna w naszej szkole). To jedyna taka klasa nie tylko w Słupsku, ale i w regionie. Szkolenie (dla naszych uczniów darmowe), które odbywamy w ramach normalnych lekcji. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie do grafiki firmy Apple (iMac).


Realizacja innowacji rozpoczyna się w klasie drugiej: 4 godz/tyg rozszerzonej Informatyki/Grafiki komputerowej + 2 godz. Modelowanie i animacje komputerowe; a kończy w klasie trzeciej: 4 godz/tyg rozszerzonej Informatyki/Grafiki komputerowej.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczeń tej klasy ma możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu Akademii Apple. Certyfikat ten poświadcza zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu:
- obróbki zdjęć cyfrowych
- obróbki i tworzenia grafiki komputerowej
- animacji komputerowych
- modelowania 2D i 3D
- tworzenia multimedialnych witryn internetowych

Przedmioty rozszerzone:
- informatyka/Grafika komputerowa
- matematyka
- język angielski
- modelowanie i animacja

ZAPRASZAMY DO KLASY GRAFICZNO-INFORMATYCZNEJ W IV LO!