Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaWycieczka do Aquaparku w Redzie

W środę 19 kwietnia 2017, zaraz po feriach wielkanocnych, młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami pojechała do najnowocześniejszego w Polsce i jednego z najlepszych aquaparków w Europie. W ciągu kilku godzin wodnych zabaw mogliśmy skorzystać z: basenu pływackiego, zjeżdżalni na pontonach i bez (a każda była o innym stopniu trudności), basenu-jakuzzi, basenu ze sztucznymi falami, wodnego wulkanu, z bardzo długiej i krętej dzikiej rzeki, wodospadu, zatoki piratów... i wielu, wielu jeszcze
innych atrakcji. Wszystkim bardzo podobał się basen - olbrzymie akwarium z prawdziwymi rekinami (15 sztuk!). Można je było oglądać na wiele sposobów, na specjalnych kolorowych pontonach, również pod wodą i wysoko ponad naszymi głowami. Na głodnych i zmęczonych czekały przysmaki w mokrej restauracji i barach. Taki sposób spędzania czasu wolnego i ciekawą formę aktywności fizycznej polecamy wszystkim!!!
Wycieczkę zorganizowali i opiekowali się młodzieżą nauczyciele wychowania fizycznego: D.Narożna, K.Zienkiewicz i P.Borusiński.
Zapraszamy do galerii zdjęć!