Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaDzień Ziemi – pod hasłem „ W kierunku natury”

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia każdego roku.
Celem tego święta jest promowanie postaw ekologicznych , życia w zgodzie z naturą.

Jest doskonałą okazją do organizowania różnych wydarzeń promujących ekologię. Uczy, jak ludzie mają się zachowywać wobec Ziemi aby mogła ona służyć następnym pokoleniom. W naszej szkole z okazji tego święta odbyło się przedstawienie pokazujące wiele działań ekologicznych naszych uczniów i ich talenty aktorskie. W ramach Dnia Ziemi ogłoszony został konkurs plastyczny pod hasłem „ W kierunku natury”.

I miejsce w konkursie zdobyła Anna Adamiak z klasy 2e, II miejsce – Kinga Wójcik z klasy 2d , III miejsce – 0liwia Burchard, Patrycja Abel- klasa 2b oraz Michał Mędrkiewicz – klasa 2c , wyróżnienie otrzymała Mgdalena Chojnacka z klasy 3d.

Organizatorzy : Aneta Merl, Marlena Treziak, Magdalena Fedtke


Autor : Aneta Merl
Zdjęcia : Magdalena Rubaj